Entegrasyon Sistemleri

Entegrasyon API Hizmeti sunan firmaların verilerini kendi sisteminize kopyalama yöntemidir. Fakat bu kopyalama sadece verisel olmaktadır. Kısaca Kategorilerini, Ürünlerini ve bunlara ait veri, resimlerini XML, JSON sistemi ile webservis hizmeti sunan firmaların bu bilgilerini sitenizin yapısına uygun olarak aktarılmasına entegrasyon diyoruz.

Normal de bu tür işlemler iş yükü ve zamanınızı çok harcamanız anlamına gelir. Bu kayıpları sıfıra indirmek için Entegrasyon sistemini hazırlıyoruz. Bu sistemler Otomatik veya Yönetim Panel den yönetilebilir şekilde yapılabilmektedir.

Artık işletmelerin kendi aralarında XML/JSON teknolojisi sayesinde bilgi entegrasyonu sayesinde satış ve muhasebe sistemlerini birleştirebiliyor, daha büyük müşteri kitlelerine daha hızlı ve sorunsuz ulaşabiliyorlar. Çağımızın getirdiği hızlılığa ayak uydurmanın en iyi yolu teknolojiyi kullanarak bilgi entegrasyon sistemlerini kullanmakla mümkün. iEntegre olarak bizler 15 yıllık yazılım ve teknoloji tecrübemizi kullanarak size sorunsuz entegrasyon sistemleri sunuyoruz. Sadece B2B değil, kendi işletmenizin içerisinde farklı yapı ve sistemleri birbirleri ile konuşturabilen, çalışanların işlerini hızlandırmak üzere tasarlanmış sistemler kurabiliyoruz. Örneğin mevcut ticari yazılımınza ulaşıp bir bilgiye bakmanız lazım lakin yanınızda sadece cep telefonunuz yada tabletiniz bulunuyor. Ofiste değil ve yazılım için telefonunuza bir masaüstü yazılım kuramıyorsunuz. Sorun değil, iEntegre olarak sizin verilerinize cep telefonu ve tabletlerden de erişebileceğiniz, seyahat halinde yada kamptayken bile istiyaç duyabileceğiniz işlemleri yapabilmenizi sağlıyoruz. Çağın hızına yetişmek için, bizi tercih edin.

Siz sadece asıl amacınız olan işlere daha çok zaman ayırmaya bakın. Sisteminiz bu işleri arkaplanda halletsin...

Özel Yazılımlar

Sektör farketmezsizin ihtiyaca göre Hazır yazılım kullanılmadan tamamen sizin ihtiyaçlarınızı karşılayan Yönetim Paneli olan sistemlere Özel Yazılım diyoruz. Bu yazılımlar sonradan oluşan ihtiyaçlara yönelik geliştirilebilir olur. Bu geliştirmeler yazılımınızın alt yapısı buna uygun olduğundan hazırlanması kısa sürede gerçekleşir.

Özel Yazılımlarda sizlere bu sistemi yönetebileceğiz Yönetim Paneli de hazırlıyoruz. Sitenizin özelleştirilmesini istediğiniz her alanı bu panelden değiştirebiliyor ve ekleme, çıkarma, silme işlemlerini gerçekleştirebiliyorsunuz. Bazı alanlarda ise durumlarını Açma / Kapama ile gösterme gizleme yapabiliyorsunuz.

Bu sistemlerin hazırlanmaya başlanmasından önce ihtiyacınız olabilecek tüm detaylar planlanmaktadır. Bu sayede ileriye dönük eklemeler ve değiştirilebilicek özelliklerin alt yapısı hazırda durur.

Eklentiler

Internet sunulan ücretsiz Hazır Yazılımlara eklentiler yazıyoruz. OpenCart & WordPress dünyada en çok kullanılan hazır yazılımlardandır. OpenCart Alışveriş ve ürün Yönetim sistemi üzerine kurulmuştur. WordPress ilk çıkış amacı blog sistemi olmasına rağmen WooCommerce eklentisi ile Alışveriş sistemine dönüştürülmektedir.

Firmaların OpenCart kullanlamaları Entegrasyon konusunda sıkıntı yaşamaları sebebiyle OpenCart XML Entegrasyonu (v0.3.0) Eklentisi hazırladık. Tedarikçi Firmanın sunduğu entegrasyon sistemi sayesinde Kategorilerini, ürünlerini ve bunlara ait resimlerini sitenize aktarmanızı sağlıyoruz. Bir çok Firma tarafından bu eklentimiz şuan kullanılmaktadır.

Hangi Teknolojileri Kullanıyoruz?

Yazılım Yapısı

Hazırladığımız ve Hazırlayacağımız sistemlerde günümüz Güncel Yazılım Teknolojisini takip ederek yapıyoruz. Uluslararası Kodlama standartlarına uymak sitenizin prestijini yükseltir. Ve Internet ortamında daha çok kabul görürsünüz.

Bu yüzden en son güncel kodlama yapılarına göre hareket ederiz...

PHP (PDO)

90%

HTML5

65%

JS (jQuery)

40%

CSS3

30%

Firmamız 15 Yıllık Bilişim Deneyimi ile çözüm üretiyor.

İletişim Kurun